O firmie

Firma Merk-Pol istnieje od 1990 roku.

Rozpoczynaliśmy od importu zabawek z Dalekiego Wschodu, ale wraz z rozwojem firmy i wymogami rozszerzającego się rynku, wzbogaciliśmy naszą ofertę o inne branże.

Aktualnie nasza oferta handlowa obejmuje ponad 8000 propozycji asortymentowych. W stałej sprzedaży mamy:

  • Zabawki
  • Artykuły biurowe i szkolne
  • Upominki
  • Sezonowe artykuły dekoracyjne

Od 2007 roku jesteśmy wyłącznym dystrybutorem marki Maisto, dzięki czemu dysponujemy pełną gamą produktów. Współpracujemy z hurtowniami na terenie całej Polski oraz sklepami z Warszawy i okolic. Mamy w związku z tym pełny przegląd potrzeb rynku, na które możemy reagować na bieżąco.

Obsługę klientów z najbliższej okolicy realizujemy w nowoczesnej hali, starając się zapewnić jak najlepsze warunki obsługi.

Dbając o zadowolenie i satysfakcję naszych klientów, na bieżąco rozszerzamy naszą ofertę, poszukując coraz to nowych artykułów. Wprowadzamy także atrakcyjne formy sprzedaży – liczne promocje, wyprzedaże, końcówki serii, bonusy, dowóz zakupionego towaru do klienta.

Wybrana promocjaMerk-Pol Sp. z o.o. jest jednym z największych bezpośrednich importerów zabawek, artykułów sportowych i biurowo-szkolnych. Od 2008r. jest wyłącznym dystrybutorem modeli samochodów i motocykli marki Maisto w Polsce.